NOWE POSTY
|
NOWE TEMATY
|
POPULARNE
|
STAT
|
RSS
|
KONTAKT
|
REJESTRACJA
|
Login:
Hasło:
HOME
»
KRÓTKOFALARSTWO NA WESOŁO
<<
<
Strona: 3 / 6
>
>>
strony:
1
2
[3]
4
5
6
Temat/Opis
Autor
Odpowiedzi
Wyświetleń
Aktualizacja
szukam od 2 dni mojego kabla
SQ6GTQ
12
462
13.02.2024 17:52:03
"Ja albo radia - wybieraj!"
No to wybrał
SP6MMM
1
389
02.05.2023 14:13:27
łykend z radiem
SQ6GTQ
3
548
05.06.2022 23:22:54
CQ from Sentinel
SQ6GTQ
3
621
31.05.2022 18:33:15
weekendowa aktywność
SQ6GTQ
1
474
29.01.2022 13:37:43
waiting for Qso
SQ6GTQ
1
569
22.01.2022 21:46:30
hi hi
SQ6GTQ
5
721
22.01.2022 21:25:01
najbliższe zawody Qrp
SQ6GTQ
1
574
16.12.2021 18:25:00
panowie od montażu anten na wysokościach
SQ6GTQ
1
594
30.08.2021 15:37:48
Jedi UV5-R
SQ6GTQ
4
878
28.07.2021 19:14:31
Krótkofalarze czyli dziennikarskie dno dna na dnie
SP6RK
3
829
20.04.2021 09:35:24
co słyszy początkujący telegrafista
SQ6GTQ
3
829
17.04.2021 12:03:00
Francuski Contest
SQ6GTQ
5
912
02.03.2021 21:48:09
kto odczyta
SQ6GTQ
4
917
13.12.2020 19:43:41
Wszystkich Świętych 2020
SQ6GTQ
3
825
01.11.2020 22:46:01
kurier Bajo
SQ6GTQ
1
701
05.10.2020 21:07:04
znalezione na starej płycie CD :-)
SQ6GTQ
2
1 202
22.08.2019 17:19:24
CB radio w drodze
SP6NET
1
1 003
01.03.2019 12:23:39
Memy >,--(,-)
SQ6GTQ
2
1 472
21.02.2019 22:15:19
Konflikt Domowy
SQ6GTQ
8
2 188
02.01.2019 21:26:24
19.11.2018 Nowa Ruda
SQ6GTQ
3
1 519
21.11.2018 08:00:49
Wyprawa SOTA w Yemenie ,-)
SQ6GTQ
3
1 474
26.08.2018 23:10:26
Bateria, jej wymiana
SQ6GTQ
2
1 576
04.01.2018 23:13:22
Czy ja robię coś źle lub o czymś nie wiem?
SQ6WB
11
3 539
23.11.2017 03:50:08
niedługo zima
SQ6GTQ
4
1 904
16.11.2017 20:39:06
Kupiłem Drona, nie lata..
SQ6GTQ
4
2 343
11.09.2017 21:09:14
DX-y na wesoło
SQ6GTQ
1
1 661
27.06.2017 00:34:25
Ścinki z góry Wszystkich Świętych 2012 rok
SQ6GTQ
1
1 439
05.06.2017 02:28:51
Albo ja, albo Twoje radia
SP6MLK
7
2 639
02.03.2017 19:26:01
Traktorzystów było wielu.
SP6GWN
9
2 880
27.01.2017 13:33:05
Dorwać Smarta film (2008)
bardzo fajna komedia
SP6RK
3
1 951
24.01.2017 12:42:10
Postanowienia noworoczne w działaniu
SQ6GTQ
3
1 877
07.01.2017 16:39:23
Operacja Bazyliszek
SP6RK
10
2 890
09.12.2016 20:03:25
Prezent na Mikołaja :-)
SQ6GTQ
3
1 963
07.12.2016 21:54:03
z instagrama
:-)
SQ6GTQ
13
3 559
06.12.2016 20:58:07
Ciekawe ilu u nas drwali tak potrafi.
SP6GWN
17
4 330
04.12.2016 21:32:41
Attraction - historia życia
SP6MMM
2
1 439
02.12.2016 20:24:21
Taki żart właśnie Panowie modero-admini... ;)
hehe..
SP6MMM
10
2 944
29.11.2016 21:02:19
Grać można na wszystkim .
I nawet prę groszy z tego mieć.
SP6GWN
2
1 422
27.11.2016 12:34:15
Babcia tancerka
Która z młodszych to potrafi?
SP6GWN
1
1 216
25.11.2016 22:44:55
<<
<
Strona: 3 / 6
>
>>
strony:
1
2
[3]
4
5
6
HOME
»
KRÓTKOFALARSTWO NA WESOŁO
Aby pisać na forum musisz sie zalogować !!!
TestHub.pl - opinie, testy, oceny